Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

CO2 Lazer Kesim Makinası
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Mayıs 3, 2018

CO2 Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makinası bu alanda hizmet veren firmaların sıklıkla başvurduğu bir hizmet olarak belirtiliyor. Bu hizmetten faydalanan firmalar birçok sebepten dolayı CO2 lazer kesim makinası siparişi veriyor. Lazer makinalar genel olarak zaten çok hassas ve kaliteli bir işçilik sunuyor. Buna ek olarak CO2 ile çalışan lazer makinaları daha kuvvetli bir ışığa sahip oluyor. Bu sayede kalitenin bir tık daha iyi olması sağlanıyor.

CO2 Lazer Kesim Makinası Çalışma Prensibi

Normal kesimden zaten farklı olan lazer kesim CO2 lazer kaynağı ile daha da farklı bir boyut kazanıyor. Normal lazerden daha güçlü olan bu lazer ışık kaynağı CO2 lazer kesim makinası satışlarının artmasını ve bu ürünlerin daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor. Fazla ve güçlü ışığı sayesinde daha kaliteli ürünler ortaya çıkaran bu makina çantalarda, tekstil ürünlerinde ve ahşap gibi ürünlerde kesilen noktada sıfır denilecek kadar iz bırakıyor. Bu ise estetik bir görünüş kazanan ürün üretilmesine olanak tanıyor. Erime kapasitesi yüksek olan bu makina ile normal lazer kesime göre daha fazla ürün işlemek de mümkün olabiliyor. Işığı daha güçlü olduğu için kesmesi ve işlemesi daha kolay oluyor.

CO2 Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Normal lazerden daha kuvvetli bir ışığa sahiptir. Bu sayede kesme işlemlerini daha kaliteli gerçekleştirir. Ayrıca lazerinin güçlü olması CO2 lazer kesim makinası sayesinde daha hızlı işleme kabiliyeti yakalanmasını sağlayacaktır. Hızlı işleme kabiliyeti ise firmaların daha çok kazanmasını ve işlerin daha kısa sürede bitirilmesini sağlayacaktır. Lazer kesim makinesi çeşitleri bilgisayar aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Bilgisayarda hassas olarak yapılan programlama bu cihazlara aktarılarak daha hızlı işlem yapılması sağlanıyor.

Buna ek olarak özel güvenlik tedbirleri sayesinde iş kazalarının da önüne geçiliyor. Operatörün kesinlikle lazer ile temasına izin verilmiyor. Beklenmedik kazaların önüne geçilmesi için lazer bir plaka ile ayrılmış olarak işlem yapıyor. Bakım masrafı da olmayan bu makinalar ek bir masraf çıkarmayacak ve 100 000 saat kadar işlem yapmaya devam edebilecek şekilde dizayn ediliyor. Tek bakımı kartuşlarının değişmesi olan makina kolay kartuş değişimi sayesinde bu kısımda da uğraştırmıyor ve zaman kazandırıyor.

En Ucuz CO2 Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Lazer makinalarının zaten metal bıçaklı kesme makinalarına göre bir adım önde olduğu bu dönemde CO2 lazer kesim makinası işlere farklı bir boyut katıyor. Kesim olayları bir adım daha öne çıkıyor. Daha güçlü ışık kaynağı sayesinde hız daha da artıyor. Bu ise normal metal bıçaklı makinadan çok çok fazla hızlı olmasını sağlıyor. İşletmeler bu cihazlar ile bir adım daha öne geçebiliyor. Hız ve kalite bir işletme için en önemli faktör oluyor. Bu makinalar ise bunu tam anlamıyla karşılıyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?