Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Lazer Deri Kesim Makinası
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Mayıs 2, 2018

Lazer Deri Kesim Makinası

Deri ürünlerin üretiminde lazer deri kesim makinası kullanımı büyük önem taşıyor. Bu makinaların sağlamış olduğu hız ve işleme kabiliyeti firmaların rakiplerinden bir adım daha öne çıkmasını sağlıyor. Tekstil alanının gelişmiş olması ve piyasaya tutunma çabasının arttığı bu dönemde lazer kesim makinası ile yapılan deri ürünleri kesme işlemi firmalar için gerekli bir ihtiyaç halini almaya başlamıştır. Müşterinin aradığı genelde hız ve kalite olmaktadır. Bu ise bahsedilen makinalar ile mümkün olabilmektedir. Diğer kesim makinalarına göre daha hassas ve düzgün çalışan bu makinalar ile üretime farklı bir boyut katılması kaçınılmaz olacaktır.

Lazer Deri Kesim Makinası Fiyatları

Hız firmalar için önemli bir noktadır. Ürünün müşteriye ulaşması ve kaliteli olması firmanın prestijini artıracak temel noktalardan birisidir. Deri ürünlerde, özellikle çanta ve cüzdanlarda, kesim izleri veya birleşme izlerinin olması estetik olarak ürünün albenisini yitirmesine sebep olabilmektedir. Eski usul metal bıçaklar ile kesim yapan makinalardan çok daha hassas ve kaliteli bir kesim yapan lazer deri kesim makinası bu alanda hizmet veren firmaların bir numaralı tercihi oluyor. İşletmelere hız kazandıran makina birçok işçinin yapamayacağı işi saniyeler içinde gerçekleştiriyor. Bu ise işletmenin daha çok ürün üreterek kazanç elde etmesini sağlıyor.

İkinci El Lazer Deri Kesim Makinası

Çanta ve cüzdan üreticileri, ayakkabı, terlik gibi ürünlerin üreticileri, kemer, kordon ve bunlara benzer birçok ürünün üreticileri bu makinaları tercih ediyor. Sebebi ise sunmuş olduğu özellikler olarak belirtiliyor. Öncelikle bu makinalar metal kesim makinalarına göre yüksek oranda hız kazandırıyor. 10 kat daha hızlı şekilde ürün işlenmesine olanak tanıyor. Lazer deri kesim makinası ile normalde 1 saatte işlenecek olan işler 6 dk. Gibi kısa sürelerde işlenebiliyor. Bu ise firmanın işleme gücünü artırıyor ve daha çok sipariş almasını sağlıyor.

Ayrıca metal bıçaklı makinalar büyük oranda hammadde sarfiyatına sebep oluyor. Lazer kesim makinesi ile bu sorun da ortadan kaldırılıyor. Ayrıca sürekli olarak bıçak değiştirme gereksinimi, kafada oluşan sorunlar, parça değişme gereksinimi gibi ihtiyaçlar da bu makinalar ile ortadan kaldırılıyor. Hem ek parça istememesi hem de hızlı olması firmalara büyük kazançlar sağlıyor. Zamandan tasarruf eden firmalar parasal olarak makinanın ücretini kısa sürelerde amorti edebiliyor.

İkinci El Lazer Deri Kesim Makinası Fiyatları

Özellikle çanta üreticileri lazer olarak kesim yapan lazer deri kesim makinası ürünlerini tercih ediyor. Bu makinalar eşsiz işleme kabiliyetleri ve ürünlerde hiç iz bırakmamaları sebebiyle çanta üreticilerinin vazgeçilmezi oluyor. Hassas işleme birçok alanda önem taşıyor. Sadece çanta değil kordon, kemer gibi hassas işleme gerektiren diğer uygulamalarda da bu makinalara başvuruluyor. Hız, kalite ve ürünlere şıklık katacak olan bu makinalar metal bıçaklı makinaların yerini alacak gibi duruyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?