Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Lazer Pleksi Kazıma Makinesi
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Nisan 24, 2018

Lazer Pleksi Kazıma Makinesi

Lazer, çok şiddetli ışık, koherent ışık veya tek renkten oluşan ışık elde etmek için kullanılan optik fazlı düzeneğe verilen isimdir. Lazer yeni bir teknoloji olmasına rağmen hızlı bir şekilde gelişen ve hayatın birçok alanında kullanılan bir uygulamadır. Lazer pleksi kazıma makinesi, çok boyutlu kazıma tekniği ile insanlara daha iyi hizmet sunmasını sağlayan bir sistemdir. Bu muazzam teknoloji ile lazer kesim makinası sistemleri çok daha verimli ve güvenli hizmet sunar.

Lazer kazıma makinesi ahşap işlerinde, marka ve logo hazırlama da çok mükemmel sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayan harika bir lazer teknolojisidir. Pleksi renkli ve renksiz çeşidi bulunan, saydam ve yarı saydam olabilen plastik cam malzemedir. Genellikle dekorasyon ve iç mimaride kullanılan pleksi, lazer kazıma makinesi ile en iyi şekilde şekillendirilip kusursuz ürünler yapılmasına olanak sağlar. Lazer pleksi kazıma makinesi, pleksi malzemenin kusursuz kullanımı için kullanılan teknolojik bir sistemdir.

Lazer Pleksi Kazıma Makinesi Özellikleri

Lazer pleksi kazıma makinesi, pleksi ismi verilen plastik cam malzemenin işlenmesi ile kusursuz ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Lazer kazıma sistemi kullanılarak pleksi ile çok farklı ürünler yapılmaktadır. Üretilen ürünler çok kusursuz, pürüzsüz ve düzgün olmaktadır. Lazer pleksi kazıma makinesi çok büyük ölçülerde olmayan bir makine olduğundan her ortam için pratik kullanılır. USB bağlantısı ve harici bellek ile makinenin kullanımı mümkündür.

Her materyal üzerinde kolay kazıma yapılabilmesi için balpeteği ve kılıç tabla makine ile birlikte verilmektedir. Altın kaplamalı silikon aynalar sayesinde lazer ışını kayıpsız yansımaktadır. İşleme alanını gösteren kırmızı lazer ışığı bulunmaktadır. Renkli ekranı sayesinde kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilirsiniz. Makinenin dâhili belleğine işlerinizi kaydedebilme olanağınız vardır.

Lazer Pleksi Kazıma Makinesi Fiyatları

Tek bir işlemde lazer kazıma yapabilirsiniz. Lazer pleksi kazıma makinesi modellerinde çalışırken büyük plakaları önden arkaya sürerek rahat çalışabilmeniz için makinenin arka tarafı açıktır. Güvenliğiniz için makine kapağında güvenlik kilidi vardır. Kapağı açtığında lazer ışını atmaz ve makine sizi korur. Tüm bu özellikleri ile mükemmel ürünler yapmanızı sağlayan lazer kesim makinesi, lazer teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Lazer Pleksi Kazıma Makinesi Özellikleri ve Fiyatları

Lazer sistemleri ve yedek parçaları hizmeti sunan firmamız lazer pleksi kazıma makineleri için en kaliteli ürünleri beğeninize sunmaktadır. Lazer pleksi kazıma makinesi konusunda her türlü bilgi ve en mükemmel hizmeti bizden alabilirsiniz. xenonlaser.com.tr internet sayfamızdan pleksi kazıma makinesi ve tüm lazer sistemlerini inceleyebilirsiniz. Lazer ürünlerimizin hepsi kaliteli ve garantili ürünlerdir. Kullanacağınız alanda en verimli çalışmayı yapabilme olanağı sunan makinelerimiz ile daha mükemmel işler yapabilirsiniz. Lazer pleksi kazıma makinesi ile pürüzsüz, kusursuz ve sağlıklı ürünler üreterek kazançlı duruma geçebilirsiniz. Lazer ürün hizmeti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?