Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Tarafından gönderildi: Xenon Laser Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Ağustos 7, 2021

Lazer Tüp

Lazer Tüp

Lazer tüpleri, lazer kesim makinelerinin en temel bileşenlerinden bir tanesidir. Lazer tüpleri konusunda yüksek kaliteli ürünlere göz atmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Lazer tüplerin içerisinde gaz bulunur. Bu bölgeye elektrik akımı geçerek lazer ışını üretilir. Aynalar vasıtasıyla aktarılan lazer ışını, malzemeyi hatasız olarak keser.

Lazer tüpler lazer kesim makinelerinin en önemli parçasıdır. Cam boru içerisine sıkıştırılan gazla yüksek gerilim ile lazer haline getirilir. Lazer tüpler pek çok materyalin kesiminde kullanılır. Lazer tüp ortalama 8000 saat kullanım ömrüne sahiptir. Tüp sistemleri ayrıca kısa sürede soğutulabilir. Lazer ışını görünmez bir ışıktır. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir.

Uzun zamandır lazer tüplerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Lazer makinesi ürün gruplarının yedek parça ve ürün satışını yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız rekabetçi fiyatlarıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Lazer makine olarak sektöründe binlerce ürün satmayı başardık. Çok kısa sürede Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olmayı başardık.

Lazer Işınının Tüpten Çıkışı

Lazer tüpü içerisinde üretilen ışık ancak sistemde yer alan aynadan geçecek güce geldiğinde serbest kalmaktadır. Lazer türlerinin çeşitleri;

Lazer Cam Tüp

Ekonomik ve uzun ömürlüdür. Standart lazer kesim makinelerinde kullanılır.

Fiber Lazer Tüp

Markalama makinelerinde kullanılır. Keskin, hassas ve net markalama desteği sunar.

Lazer Metal Tüp

Ağır endüstri sanayisinde kullanılır. Metal kesini için gereklidir.

Firmamız farklı tip lazer tüplerini en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyor. Makinelerin performansı üst düzeye taşıyacak en iyi lazer tüplerine dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasında ürünlerimizi kısa sürede gönderebiliriz. Kalite ilkesine dayalı iş prensibimizi korumaya devam ediyoruz. Lazer tüplerimiz gerekli testlerden başarılı bir şekilde geçtikten sonra satışa hazır hale getirilir. Lazer tüplerinin tamamında güç ölçümleri yapılır. Satış sonrası destek hizmetlerimizle yaşadığınız problemlerde de yanınızda oluyoruz.
Firmamız müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı uygulamaları ile bu noktalara gelebilmeyi başardı. Tüm hizmetlerimizle toplam kalite yönetimi felsefesine uygun şekilde hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir