Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Metal Markalama Makinası
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Nisan 27, 2018

Metal Markalama Makinası

Metal markalama makinası ile markanızı tüm metal ürünler üzerinde görebilirsiniz. Kendine güvenen ve tanınan markaların tercih ettiği, markalama makinası ile markanızı ön plana çıkartabilirsiniz. Metal yüzeyler üzerinde etkili ve sağlam bir şekilde işlenen marka ve logolarınız, kendinizi ifade etmede etkili yöntemlerden biridir. Markanızın ürünlerin üzerinde yer alması, müşteriye karşı güven artışına neden olmaktadır.

Tanınan ve markalaşmış bir firma olarak, kalitenizi göstermenin etkili yollarından birisi, markanızın görünebilir bir şekilde ürünlerinize işlenmesidir. Masaüstü, çok yönlü, lazer markalama ve metal markalama olarak farklı çeşitlerde makina satışları bulunmaktadır. Lazer markalama ve lazer kesim makinası ürünlerini daha yakından görmek ve inceleyebilmeniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Lazer Metal Markalama Makinası

Nokta vuruşlu lazer markalama makinası, geniş entegre markalama makinası ve sessiz kazımalı gibi farklı modellerde metal markalama makinası çeşitleri bulunur. Bu modellerin kendi içerisinde farklı vuruş ve kazıma teknik özellikleri bulunur. Genel olarak tüm metal markalama makinası modellerinin özelliği, firmanızın markasını metal olan her yüzeye işleyebilmesidir.

Bu şekilde sattığınız ürünün markası, her eve her işyerine girerek, adınızın duyurulmasını sağlamaktadır. Yapısal olarak bilgisayar sistemine sahip markalama sistemleri, işlenecek olan logonun veya yazının USB aracılığıyla aktarılmasıyla gerçekleşir. Kolay kullanım sağlayan ürün, kısa sürede başarılı bir şekilde verilen markayı metale işlemeye başlar. Temiz ve düzgün işliği sayesinde, ince detayları hassas bir şekilde işleyerek, okunaklı ve görünebilir bir yüzey elde edebilirsiniz.

Metal Markalama Makinası Fiyatları

Metal olan her parça üzerine, yazı yazabilir, markanızı işleyebilir veya yüzük içerisine işleme yapabilirsiniz. Tüm bunlar için farklı model ve ebatlarda kullanım alanı sağlayan metal markalama makinası bulunmaktadır. Genellikle geniş yüzeylerde kullanım imkanı tanıyan makinalara, bilgisayar aracılığıyla aktarılan JPEG görüntü veya yazılar, hızlı bir şekilde metal üzerine işlenir. Aklınıza gelebilecek her türlü metal eşya üzerine, bilgi verici veya logo kazınabilir. Tencere, tava, kalem, metal aletler veya bıçak gibi ürünlerin tümünde metal markalama makinası kullanılarak, işlenmiş logo veya yazılar görebilirsiniz. Siz de bu makinanın ve lazer kesim makinesi ürünlerinin yaptıklarını görmek istiyorsanız, bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lazer Metal Markalama Makinası Fiyatları

Stensil film ile özel olarak hazırlanan markanızın kalıbı, basılacak bölgeye göre belli ebatlarda hazırlanır. 40 bine kadar bozulmadan baskı yapabilmeye dayanıklı bir üründür. Tüm orijinal metal üzerine kalıcı bir şekilde markalama işlemi yapılır. Musluk başından anahtarlığa kadar küçük yüzeylerde hazırlanan marka kalıbınızla, çok sayıda ürüne markanızı işleyebilirsiniz.

Kaliteli ve orijinal görüntüsü ile kullanışlı metal markalama makinası olarak tercih edilmektedir. Özel ölçülerde hazırlanabilen kalıplarla, çok sayıda ürüne marka işlenebilir. İnternet üzerinde yer alan fiyatlarda, farklı modellerde metal markalama makinası satışı yapılmaktadır. Web sitesinde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Deneme ürünlerimiz ve referanslarımızla, müşteri memnuniyetini sağlayacak ürünlerimizi satışa sunmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?