Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Deri Lazer Markalama
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Nisan 24, 2018

Lazer Deri Kazıma Makinesi

Lazer, ışığın gücü ile farklı alanlarda daha verimli bir çalışma sağlayan teknolojik bir sistemdir. Lazer kazıma sistemi, lazer ışığı ile ahşap, pleksi, deri gibi çeşitli malzemelerle marka ve logo işlerinde sağlıklı ve verimli çalışma sağlayan bir lazer sistemidir. Lazer deri kazıma makinesi, deri malzeme üzerine marka ve logo basımını çok kolay ve kusursuz hale getiren, üstün teknoloji ile üretilmiş bir makinedir.

Lazer deri kazıma makinesi aynı zamanda deri kesimini de yapan bir makine olduğundan derinin işlenmesinde kesim ve kazıma işlemlerini aynı makine ile yapabilme olanağı sağlar. Deri işleme işinde lazer kesim makinası kullanımı daha hızlı çalışmayı sağlar. İnsan gücü kullanımını düşürür. Ve üretilen deri ürünlerin daha düzgün ve kusursuz olarak imal edilmesini sağlar. Lazer deri kazıma makinesi ile deri ürünler üzerine marka ve logo basmak, hatta yazı yazmak oldukça kolay ve mükemmel olur.

Lazer Deri Kazıma Makinesi Özellikleri

Lazer deri kazıma makinesi kullanım olarak pratik ve ileri teknolojik özelliklere sahip bir makinedir. Makinede bulunan altın kaplamalı silikon aynalar sayesinde lazer ışını kayıpsız yansımaktadır. Bu nedenle enerji kaybı olmadan daha az enerji ile daha üstün verim alınır. USB kablosu ve harici bellek ile makineye ulaşma imkânı vardır. Makine içinde bulunan dahili belleğe işlerinizi kayıt edebilirsiniz. Makine üzerinde bulunan renkli ekranda proje grafiklerinizi görebilirsiniz. Makinenin işlenen alanı gösteren kırmızı lazer ışını işinizi büyük kolaylık sağlar.Makinenin arka kısmı büyük plakaları önden arkaya sürebilmeniz için açıktır.

Lazer Deri Kazıma Makinesi Fiyatları

Tek işlemde lazer kazıma işlemi yapabileceğiniz makine işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Lazer deri kazıma makinesi daha bıçaklı makinelere göre oldukça avantajlıdır. Bıçaklı makineler vakumlama sistemi ile çalıştığından mutlaka iki kişi çalışmak gerekir. Oysa lazer makinesi bir kişinin aynı işi yapmasına olanak tanır. Bıçaklı makineler de sık sık bıçak ve parça değişimi gerektiğinden maliyetlidir. Lazer deri kazıma makinelerinde bu maliyetiniz olmayacaktır. Bıçaklı deri işleme makineleri lazer makinelere göre oldukça yavaştır. Bu nedenle lazer kesim makinesi kullandığınızda daha kısa sürede daha fazla deri imal edebilirsiniz.

En Ucuz Lazer Deri Kazıma Makinesi Fiyatları

Lazer deri kazıma makinesi ve tüm lazer ürünler için yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet sunuyoruz. www.xenonlaser.com.tr internet sitemizden lazer deri kazıma makinesi hizmeti alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Lazer sistemler konusunda verdiğimiz hizmet ile lazer makinelerinin her alanda daha fazla kullanılmasına katkı sağlıyoruz. Lazer deri kazıma makinelerimiz güvenli ve garantili makineler olup her türlü teknik imkânı da sizlere sunuyoruz. Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile sizlere lazer kazıma makinesi hizmeti sunuyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?