Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz ile ilgili mevcut sorular ve bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişim geçiniz.

xenonlaser.com.tr’de, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numaramız 0212 550 55 65‘ı aradığınızda, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere bu konu hakkında yardımcı olacaklardır.

İsterseniz xenonlaser.com.tr sitemiz üzerinden yada 0212 550 55 65 nolu sipariş hattımızı arayarak kapıda ödemeli olarak siparişinizi verebilirsiniz. Ürün ücretini kapınıza gelen kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Siparişinizin ile ilgili gelen mailde belirtilen kargo firması ve kargo takip numarası ile kargo takip sayfamızdan, siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz İstanbul’dan kargolanmaktadır. Sarf malzeme ve yedek parçalar Aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, İstanbul’a 600 km uzaklıktaki bölgelere 1 iş günü içinde teslim edilmektedir. 600 km mesafeden uzak bölgeler ise 2-3 iş günü arasında teslimat yapılmaktadır.
CNC makina ve Galvo makineler Sipariş tarihinden itibaren ortalama 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte olup, İstanbul’a 600 km uzaklıktaki bölgelere 1 iş günü içinde teslim edilmektedir. 600 km mesafeden uzak bölgeler ise 2-3 iş günü arasında teslimat yapılmaktadır.

Haftaiçi saat 14:00’a kadar verilen yedek parça ve sarf malzeme siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günleri verilen yedek parça ve sarf malzeme siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerine denk gelen yedek parça ve sarf malzeme siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Makina siparişleriniz ortalama 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo süresi ve siparişiniz ile ilgili detay bilgileri 0212 550 55 65 numaralı telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

xenonlaser.com.tr‘de, üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz.

Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?