Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Fiber Lazer Markalama
Tarafından gönderildi: Administrator Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Mayıs 4, 2018

Fiber Lazer Markalama

Markalama önemli bir işlemdir. Firmanın ürettiği ürünün üzerine yapacağı baskının solmaması, ürünün ömrü boyunca yerinde kalması firmanın prestijini artıran bir faktör olacaktır. Normal markalamalara göre çok daha kaliteli olan fiber lazer markalama uzun yıllar boyunca marka sembolünün silinmemesini ve şık bir şekilde ürün üzerinde kalmasını sağlıyor. Her ürünün firmayı reklam yapacağı göz önüne alındığında fiber lazer markalama makinaları büyük önem taşıyor. Lazer kesim makinası kadar markalama da dikkat edilmesi gereken hassas bir konu oluyor.

Fiber Lazer Markalama Makinası

Markalama işlemleri fiber lazer markalama ile saniyeler içinde gerçekleşiyor. Hız bir firma için en önemli faktördür. Üretim hattında 1 saniye bile azımsanmayacak kadar önem taşımaktadır. Fiber lazer markalama işleminin her üründe 1 saniye kadar kısa sürdüğü düşünüldüğü takdirde 3600 ürün basımında 1 saat tasarruf edilmesi mümkün olacaktır. 1 saat ise bir işletme için mükemmel bir zaman olacaktır. Farklı bir boyutta bakılırsa 24 saat üretim yapan bir firmanın günlük ürün işleme kapasitesi 5000 ise markalama sayesinde kazanılacak 1 saat ile günlük olarak 200 adet fazla ürün üretimi gerçekleşebilir. Bu ise ayda 6000 adet ürün eder. Elde edilen sayı oldukça fazladır ve bu makinalar 1 saniyeden daha çok saniyeler kazandıracaktır. Kazanılan zaman ise firmaya para olarak geri dönecektir.

Fiber Lazer Markalama Fiyatları

Fiber lazer markalama ve lazer kesim makinesi ürünleri birçok işleviyle ile biliniyorlar. En belirgin özellikleri bu olarak belirtiliyor. Metal, altın, gümüş, plastik, seramik, pleksi, MDF, deri ve akla gelebilecek birçok ürünün markalaması fiber lazer markalama ile yapılabiliyor. Markalama çok hassas yapılıyor. Örnek verilecek olursa bir çanta üzerinde basılacak amblem tüm çanta modellerinde tam olarak aynı noktada yer alıyor.

Ayrıca bu baskı yöntemi ile kalıcılık da sağlanıyor. Solma, yıpranma ve zamanla yok olma gibi sorunlar bu yöntemde ortadan kaldırılıyor. Ayrıca makinaların bakım maliyetleri de bulunmuyor. Bu ise büyük bir artı olarak belirtiliyor. Kısa zamanda işleme kabiliyeti sayesinde zaman ve paradan kazanç sağlayan lazer markalama makinası, markalama işlemini oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu ise ürünlerin bir reklam aracı olmasını ve nereye giderse gitsin kaliteli gözükmesini sağlıyor.

Fiber Lazer Markalama Makinası Fiyatları

Normal markalama işlemlerinde markalama yüzeyinde çeşitli baskı hataları oluşabiliyor. Bu ise ürünün kalitesini etkiliyor. Fiber lazer yöntem ile markalama farklı bir boyuta taşınıyor. Kaliteli baskı uzun yıllar yerini koruyarak insanların ilgisini çekebiliyor. Solmuş ve yıpranmış bir markanın ilgi çekmeyeceği kesin bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Bu soru fiber lazer markalama yöntemi ile ortadan kaldırılıyor. Sıfır hata, çok yüksek hassaslık ve düşük toleranslar ile markalama işlemi gerçekleştiriliyor. Bu sayede kalıcı, uzun ömürlü bir markalama gerçekleştirilmiş oluyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize sorabilirsiniz.
Bize sorabilirsiniz.
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyiz?