Whatsapptan bilgi almak için
Tıklayınız

Tarafından gönderildi: Xenon Laser Kategori: Blog Yorumlar: 0 Posta tarihi: Temmuz 26, 2021

Lazer Kesim Makinesi

Lazer Kesim Makinesi

Lazer kesim makinesi modellerini internet üzerinden en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.
Lazer kesim makinesi nedir? Lazer tüpte yer alan kaynağa elektrik vererek ortaya çıkan ışını ayna ve merceklerle takma işlemi gerçekleştiren makinedir. Lazer kesim makinesi beş bölümden meydana gelmektedir.

Lazer kaynağı,
Makine gövdesi,
Hareketli motor,
Güç kaynağı,
Kontrol kartı.

Lazer kesim makinelerinde lazer kaynağı cam tüp içerisinde bulunur. Cam tüp kullanılan lazer kesme makineleri ahşap, deri ya da pleksi gibi malzemelerin kesiminde kullanılır. Metal tüp lazer kaynağı bulunan makineler ise metal malzemeleri keser. Lazer kesim makineleri türüne göre farklı ölçülerde bulunabilir.
Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ile firmamız aradığınız lazer kesim makinesini sizlerle bir araya getiriyor. Esnek ve yenilikçi çözüm anlayışımız ile gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Doğru zamanda yaptığımız yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan markaları arasında yer almayı başardık. Kuruluşumuzdan bu yana edinmiş olduğumuz tecrübemizle müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyoruz.

Yüksek Kaliteli Ürünlere Göz Atın

Lazer kesim makinelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası destek uygulamalarıyla sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Lazer kesim makinelerinin genel özellikleri;

Fiber lazer için geliş yazılım teknolojisi,
Kablosuz kontrol edebilme,
Hızlı servo motorlar,
Hızlı planet redüktörler,
Lineer kızaklar
Hassas kesim yapabilme özelliklerine sahiptir.

Lazer kesim makineleri pek çok konuda sizlere avantaj sunuyor. İş uyumunun başarılı bir şekilde yakalanmasını sağlayan bu araçlardan sizde oldukça memnun kalacaksınız. Lazer sistemleri küçük bir alana odaklanması nedeniyle kesilen materyali bozma ihtimali de son derece düşüktür. Bazı ürünlerin geleneksel yöntemlerle kesilmesi problem çıkarabilir. Metallerin lazerle kesilmesi bu alanda yüksek avantaj sunar.
Satışa sunduğumuz lazer kesim makinesi modelleri yüksek nitelikli ekipmanlar kullanılarak oluşturuldu. Lazer kesim makinelerimiz son teknoloji ile üretilmiştir. Lazer kesim cihazlarımız üzerinde kullanılan ürünlerin tamamı garantilidir. Biz bu alanda fark yaratma vizyonuyla her geçen gün büyüyoruz. Her zaman bu adres üzerinden yüksek kalite ve uygun fiyat beklentilerine cevap verebiliyoruz. Lazer kesim makinesi modellerini incelemek isterseniz doğru yerdesiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir